Kontakt

Skontaktuj się z nami już dziś!

Rozpocznij swoje następne projekt budowlane z SIM AGRO-BUD. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś na środku drogi, chętnie pomożemy Ci znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach lub dostawie? Jesteśmy tutaj, aby pomóc! Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz, zadzwoń lub przyjdź do nas osobiście. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Młoda para przygotowuje się do remontu - SIM AGRO-BUD
Materiały Budowlane - SIM AGRO-BUD | Kolonia Jamielnik

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz poniżej, a my odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko, jak to tylko możliwe. Pamiętaj, aby podać wszystkie potrzebne informacje, abyśmy mogli dokładnie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Dane kontaktowe

Chcesz porozmawiać bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas w jednym z naszych sklepów.

Sklep stacjonarny i główna siedziba

Znajdź nas

Przyjdź do jednego z naszych sklepów i zobacz naszą pełną ofertę. Sprawdź poniżej mapy, aby dowiedzieć się, jak do nas trafić. Czekamy na Ciebie!

Sklep stacjonarny

  • Adres: ul. Siedlecka 20, 05-334 Latowicz
  • Telefon: +48 501 021 222
  • Email: sprzedaz@simagrobud.pl
  • Godziny otwarcia: Pon-Pt: 7:00 – 17:00, Sob: 7:00 – 14:00

Bądź na bieżąco

Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości, oferty specjalne i inspiracje bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową? Zapisz się do naszego newslettera!

Pamiętaj, jesteśmy tutaj dla Ciebie! Niezależnie od tego, jakie masz pytania czy potrzeby, zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc.